Ilusalong

Kutsume Teid külastama moodsat ja stiilset ilusalongi. Meie õdusas vanaaegses stiilis väljapeetud salongis teenindavad Teid kogemustega spetsialistid: laia profiiliga juuksurid, maniküüri- ja pediküürimeistrid ning kosmetoloogid.

Meie juuksurid on Teile abiks, kui Te soovite põhjalikult muuta või uuendada oma imagot. Meilt saate tellida nii õhtusoengu kui ka erilise soengu elu pidulikeks sündmusteks. Kahjustatud juustele teevad meie juuksurid juuksestruktuuri parandavaid raviprotseduure.

Maniküürijad ja pediküürijad pakuvad Teile käte ja jalgade hooldust, näiteks SPA-parafiinihooldust, mis muudab Teie käed ja jalad hoolitsetuks ja kauniks. Paigaldame ka kunstküüsi: “Alessandro” geelküüsi, akrüül- ja siidküüsi.

Püsimeik ja keemiliselt koolutatud ripsmed lisavad Teie näole väljendusrikkust. Meie kosmetoloogid pakuvad Teile ultrahelipuhastust, näohooldust firma “Academic” toodetega ja figuuri korrigeerimise protseduure.

Külastades meid, rõõmustate Te ennast ja üllatate teisi!

Tel.: +372 605 1950

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile kõige olulisemat teavet. Palun võtke vastu küpsised optimaalse jõudluse tagamiseks.
Nõustu